Nigdy więcej sznurówek

Buty Zerotie z mechanizmem łatwego wiązania butów

Ten kto nie lubi wiązać butów - bo na przykład musi się schylać, bo mu się rozwiązują albo po prostu (o zgrozo) nie umie wiązać sznurowadeł - z pewnością chętnie rzuci okiem na nową linię obuwia od Zerotie. Firma bowiem stworzyła unikalny mechanizm, który pozwala każdemu, kto nosi buty, związywać i rozluźniać sznurówki bez konieczności ich dotykania.

Sekretem butów Zerotie jest specjalny mechanizm zamontowany w pięcie buta. To specjalne kółko, które łączy się bezpośrednio ze sznurówkami, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób możemy zwiększać lub zmniejszać zaciśnięcie sznurówek. Jeśli chcesz zwiększyć zacisk sznurówek wystarczy, że włożysz na nogę buta, a następnie przesuniesz nogę do tyłu dotykając nią podłoża. Zamontowane w podeszwie buta kółko zaciśnie mocniej sznurówki. W ten sposób możesz regulować poziom zaciśnięcia sznurówek - mniej lub bardziej przesuwając nogę po podłożu do tyłu. Kiedy będziesz chciał "rozsznurować" buta, wystarczy, że naciśniesz malutką dźwignię znajdującą się z tyłu buta.

Pomysł na takie rozwiązanie zrodził się w głowie założyciela firmy Zerotie Grega Johnsona, kiedy ten zobaczył swoją matkę, która cierpiała na na ciężkie zapalenie stawów, i która próbowała się schylić i założyć buty. Pomyślał on, że musi istnieć lepszy sposób, by zawiązywać i rozwiązywać buty. Opracowanie prototypu mechanizmu oraz jego opatentowanie zajęło kilka lat, ale teraz wszystkie buty Zerotie są wyposażone w mechanizm ułatwiający ich zawiązywanie i rozwiązywanie.

Zerotie oferuje klientom szeroką gamę stylów obuwia do wyboru, w tym wersje butów sportowych jak i wygodnych mokasynów. Buty są produkowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dla dzieci. Ich ceny wahają się od 100 do 160 dolarów za parę dla modeli dla dorosłych i około 70 dolarów za modele w wersji młodzieżowej. Męskie buty dostępne są w rozmiarach od 8 do 13, damskie w rozmiarach 6 do 11, a te przeznaczone dla dzieci i młodzieży w rozmiarach od 5 do 13.

Firma daje też dożywotnią gwarancję na swoje sznurówki, twierdząc że ich unikalny system jest niezawodny, a same sznurówki się nie zrywają.Adres strony www:https://zerotie.com/
Komentarze

  Dodaj komentarz

  SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

  Zaloguj się

  Lub    

  lub

  Utwórz konto

  lub

  Forgot your details?

  Zaakceptuj regulamin i wszystkie zgody aby się zalogować.